Grafik na weekend 17-18.02.2018

Zapraszają lek. wet. Aleksandra Okoń i lek. wet. Małgorzata Ponikowska.

Więcej...

Akcja USG fretek

W dniach 20 i 22 lutego planujemy akcję USG jamy brzusznej fretek. Poszukujemy niekastrowanych/niesterylizowanych zwierząt BEZ PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH, najlepiej młodych, na których przykładzie będzie można zaprezentować prawidłową budowę anatomiczną fretek. Zdjęcia będą wykorzystane w tworzonym właśnie atlasie ultrasonograficznym małych zwierząt.
Koszt badania 5 zł (koszt żelu i ligniny) pozwoli się uspokoić że z naszym podopiecznym wszystko w porządku, a do tego mieć satysfakcję że pomogło się w kształceniu kolejnych lekarzy wykonujących USG, dzięki czemu w przyszłości będzie łatwiej zdiagnozować pupila.
Fretki przed badaniem powinny przez trzy godziny nic nie jeść (dostępu do wody nie ograniczamy). Uprzedzamy też, że może być konieczne ogolenie fragmentu skóry, jeśli sierść będzie utrudniała uzyskanie dokładnego obrazu. Chętnych prosimy o zapisywanie się na recepcji lecznicy.

Więcej...

Grafik na weekend 10-11.02.2018

W ten weekend do Ogonka zapraszają lek. wet. Katarzyna Godzielińska, lek. wet. Adrianna Guzińska, lek. wet. Małgorzata Krasowska i lek. wet. Aleksandra Grodzka.

Więcej...

Grafik na 03-04.02.2018

Zapraszają lek. wet. Aleksandra Okoń i lek. wet. Małgorzata Ponikowska.

Więcej...

Grafik na weekend 27-28.01.2018.

Za oknem zimowo-jesienna pogoda, a do Ogonka słonecznie i ciepło zapraszają w weekend: lek. wet. Adrianna Guzińska, lek wet. Aleksandra Okoń, lek wet. Katarzyna Godzielińska i lek. wet. Aleksandra Grodzka.
 
Przypominamy również, że od pewnego czasu obowiązują zapisy na wizyty. Tak więc jeśli chcecie w weekend odwiedzić lekarza ze swoim podopiecznym, prosimy do jak najszybszego kontaktu z recepcją w celu umówienia terminu!

Więcej...

Grafik na weekend 20-21.01.2018

W tym tygodniu na weekendowy dyżur zapraszają lek. wet Aleksandra Okoń, lek. wet. Małgorzata Ponikowska i lek. wet. Małgorzata Krasowska. 

Przypominamy, że od pewnego czasu obowiązują zapisy na wizyty. W trybie CITO przyjmujemy wyłącznie pacjentów w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Prosimy więc o kontakt z recepcją w celu umówienia terminu wizyty!

Więcej...

Grafik na weekend 13-14.01.2018

W sobotę zapraszają lek. wet. Katarzyna Godzielińska i lek. wet. Adrianna Guzińska, w niedzielę lek. wet. Katarzyna Godzielińska. Lecznica jest czynna w godzinach 8-15.
Zaczyna się również urlop lek. wet. Mileny Wojtyś-Gajdy.

Więcej...

Weekend 6/7.01.2018

6 stycznia jest świętem ustawowym, lecznica nie pracuje.  W niedzielę 07.01.2018 w godzinach 8-15 serdecznie zaprasza lek. wet. Małgorzata Ponikowska.

Więcej...

Godziny pracy lecznicy w okresie świąteczno-noworocznym.

W Pierwszy i Drugi Dzień Świąt lecznica NIE PRACUJE, a 27.12.2017 zaczynamy przyjmować pacjentów od godziny 15.
W Sylwestra i Nowy Rok również lecznica NIE PRACUJE. W pozostałe dni zapraszamy zgodnie ze stałym grafikiem.

Więcej...

Grafik na weekend 16-17.12.2017.

W godzinach 8-15 zaprasza lek.wet. Małgorzata Ponikowska.

Więcej...

Informujemy, że nasza strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Dodatkowe informacje o zakresie i celu ich wykorzystania znajdują się w polityce cookies. Więcej...