Koronawirus - nowe zasady w Ogonku

przez Bartek Gajda

Koronawirus krzyżuje nam wszystkim plany i utrudnia życie. Jesteśmy zdezorientowani, zaskakiwani nowymi postanowieniami, niepewni przyszłości, przestraszeni…

Od kilku dni obserwujemy Państwa reakcje i ewidentnie widzimy, że wszyscy popadamy ze skrajności w skrajność. Niektórzy przychodzą do nas z dziećmi, niektórzy zakatarzeni a niektórzy, bardzo spanikowani, siadają w kącie i nie zbliżają się do nikogo. Martwimy się, tak samo jak Państwo, że zetkniemy się z CoVid 19, ale też bardzo zależy nam na zdrowiu Państwa zwierząt. Postanowiliśmy więc pracować dalej. Wprawdzie w trochę okrojonym składzie, ale jednak – NORMALNIE.

Po to, by móc pomagać Państwa zwierzętom jak najdłużej, musimy chronić nasz personel. Chcemy też, by Państwo czuli się bezpieczni w Ogonku. Zaostrzyliśmy reżim sprzątania przychodni, a w poczekalni została zainstalowana dodatkowa lampa UV. Przy kontuarze recepcji ustawiliśmy dodatkowy kosz na maseczki, chusteczki i inny materiał potencjalnie zakaźny. Nad nim stoi dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

Dodatkowo prosimy Państwa serdecznie o przestrzeganie kilku zasad, które, mamy nadzieję, pomogą wszystkim nam uchronić się przed zakażeniem jakąkolwiek chorobą.

Prosimy o to, by:

  1. Na wizyty zgłaszała się jedna, zdrowa osoba dorosła ze zwierzęciem (właściciel/opiekun).
  2. Po przyjściu do przychodni zdezynfekować lub/i umyć ręce.
  3. Zachować bezpieczny odstęp od innych osób w poczekalni/gabinecie.
  4. Uszanować przerwy na dezynfekcję przychodni w trakcie jej pracy (między 14:30 a 15:30).
  5. Jeżeli nie mogą Państwo dojechać na umówione wizyty, prosimy o ich telefoniczne odwołanie, by nie tworzyć zatorów w poczekalni.
  6. Osoby chore (kaszlące, kichające, zakatarzone itp.) prosimy o odłożenie wizyty na inny termin lub skorzystanie z naszej oferty, o której poniżej.

Usługa Door to Door

Jeżeli zwierzak bezwzględnie potrzebuje wizyty w Ogonku (korekcje zębów, podejrzenie zaczopowania przewodu pokarmowego, pogorszenie stanu zdrowia w trakcie leczenia, sytuacja nagła) a Państwo są chorzy i/lub nie mogą Państwo wyjść z domu lub po prostu boją się Państwo, że zrobią innym lub sobie kłopot, proponujemy skontaktowanie się z nami telefoniczne. My, w miarę dostępnych terminów, zaoferujemy przewiezienie zwierzęcia zaufaną taksówką w obie strony (usługa dodatkowo płatna).

Jak to będzie wyglądać?

Państwo wystawią podpisany kontener ze zwierzakiem za drzwi swojego mieszkania. My odbierzemy kontener, przywieziemy go do Ogonka, zbadamy, wydamy niezbędne leki i zalecenia, i odwieziemy zwierzaka pod Państwa drzwi. Więcej informacji pod linkiem: Badanie weterynaryjne drzwi-drzwi

Wróć

Informujemy, że nasza strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Dodatkowe informacje o zakresie i celu ich wykorzystania znajdują się w polityce cookies. Więcej...