Nowy rok, nowy Ogonek!

przez Monika Golińska

Szanowni Państwo, z nieukrywaną ekscytacją i dumą pragniemy poinformować, że nasza przychodnia nie tylko rośnie w siłę, ale i w dodatkowe metry kwadratowe!

Końcem 2020 roku rozpoczęliśmy rozbudowę części chirurgicznej, a także budowę oddzielnego, komfortowego szpitala dla naszych pacjentów. Będzie to większa, wygodniejsza przestrzeń, dzięki której zapewnimy Państwa zwierzakom najwyższe standardy opieki szpitalnej, a także okołooperacyjnej - nie wiemy, czy zdają sobie Państwo z tego sprawę, ale każdego tygodnia w Ogonku odbywa się kilkadziesiąt zabiegów chirurgicznych, zarówno tych profilaktycznych, jak i ratujących życie.
Przed nami jeszcze kilka tygodni remontu, mamy nadzieję, że przebiegnie on bez większych utrudnień, liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej kwestii.

My nie możemy się już doczekać nowego szpitala, wyglądem zupełnie innego od tego na zdjęciu, jednak z tak samo dobrą, Ogonkową jakością usług!

Wróć

Informujemy, że nasza strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Dodatkowe informacje o zakresie i celu ich wykorzystania znajdują się w polityce cookies. Więcej...