Zastrzeżenia prawne dotyczące korzystania ze strony ogonek.waw.pl

  1. Serwis www.ogonek.waw.pl prowadzony jest przez Operatora - wspólników prowadzących wspólnie działalność gospodarczą w oparciu o umowę spółki cywilnej pod nazwą Milena Wojtyś-Gajda, Bartosz Gajda "OGONEK" spółka cywilna. Adres prowadzenia działalności: ul. Krępowieckiego 10 lok. U14, 01-456 Warszawa, NIP 5222875411, REGON 141291985.

  2. Wszelkie treści informacje zawarte na stronach niniejszego serwisu mają charakter tylko i wyłącznie poglądowy. Autorzy i Operator dołożyli wszelkich starań aby wiedza zawarta na stronach serwisu była rzetelna i pozbawiona błędów, ale nie można jednak wykluczyć ich wystąpienia.

  3. Wszyskie materiały (teksty, fotografie i rysunki) zawarte na stronach serwisu podlegają ochronie prawa autorskiego. Ich powielanie, kopiowanie, utrwalanie przy pomocy jakichkolwiek środków technicznych jest zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody Operatora.

Informujemy, że nasza strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Dodatkowe informacje o zakresie i celu ich wykorzystania znajdują się w polityce cookies. Więcej...